PRODUKTY

VENTILY SE SERVOPOHONY A KOMPONENTY TOPNÝCH SYSTÉMŮSINTESI ½″ - 1″MICRODIAM ½″ - ¾″DIAMANT 2000 / DIAMANT PROCOMPACT PRO ½″ - 2″UNIVERSAL 2000UNIVERSALDIAMIX & COMPAMIX_DIAMANT & COMPACT_PILOT_CLIMA_CRONO DIAMANT DC_COMPACT DCSERVOPOHONY S PŘÍRUBOU ISO 5211 UNIVERSAL PNEUMATICKOMPONENTY PRO TEPELNÉ CENTRÁLYRETRO A DIZAJNOVÉ VENTILYDOMÁCÍ PŘEDÁVACÍ STANICE - VYMĚNÍKOVÉ STANICE / INTEGRAČNÍ JEDNOTKY GAMMA ECO

Doporučujeme

Európska realitnáservopohon Sintesi 230V

Ve výrobním portfoliu společnosti Comparato Nello s.r.l.,  naleznete produkty jak pro domací, tak i průmyslové aplikace.

 
Pro domáci aplikace jsou určené produkty řady Sintesi, Microdiam.
 
Pro domácí & průmyslové aplikace jsou určené produkty řady Diamant 2000, Diamix, Diamix L, Diamant Pilot, Diamant Clima, Diamant Crono.
 

 

 Pro průmyslové aplikace jsou určené produkty řady Diamant DC & Compact DC, Universal Pneumatica, Universal, Universal 2000, Compact, Compamix, Compamix L, Compact Pilot, Compact Clima, Compact Crono.

 

Pro aktuálně neaktívní řady výrobků na našich stránkách, prosím navštívte domovské stránky výrobce (www.comparato.com) a my Vám veškeré dotazy rádi zodpovíme. 

Vyžádejte si ceník nebo poptejte nabídku
Vaše jméno
Váš e-mail
O co máte zájem?

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create